Spoločnosť ZUZI s.r.o. sa po 8 rokoch, odkedy sa stala výhradným dovozcom špičkových autofólií SunTek rozhodla už v roku 2012 zaregistrovať si svoju vlastnú značku WinFol, pod ktorou bude predávať len tie najkvalitnajšie autofólie od popredných Amerických výrobcov. Je známe, že jeden výrobca môže mať jeden špičkový produkt ale naopak, druhý, má v inom segmente lepší a preto sme sa rozhodli mať to najlepšie od každého výrobcu. Ak sa rozhodnete o autofólie pod značkou WinFol máte istotu, že dostávate len to najlepšie, čo aktuány trh poskytuje. Autofólie ponúkame v dvoch radách a to WinFol Extreme - tmavé čierne so zárukou 8 rokov a WinFol Ceramic so zárukou 10 rokov. Počas tejto doby máte istotu, že autofólie WinFol nevyblednú, nesfialovejú a udržia si svoje vlastnosti.

Po montáži autofólií WinFol Extreme aj Ceramic ste automaticky zaradení do žrebovania o hodnotné ceny. Aktuálnu súťaž nájdete na stránke winfol.sk alebo aj na Facebooku a v každom z montážnych stredísk Vám ju radi odprezentujú. Každé osvedčenie o odbornej montáži obsahuje kupón s menom zákazníka a kontaktom. Po výžrebovaní vás budeme kontaktovať. Prajeme Vám veľa štastia .

WinFol rada Ceramic

Naše IR autofólie Winfol CERAMIC blokujú škodlivé žiarenie z ultrafialového a infračerveného žiarenia vyžarovaného slnkom. Tieto autofólie boli vyvinuté pomocou našej nezávislej technológie a sú najlepšie na svete so 65% - 85% viditeľnou priepustnosťou a blokovaním 40% - 99% slnečného infračerveného tepla (900-1000 nm).

Viac o WinFol Ceramic

WinFol rada extreme

WinFol EXTREME sú autofólie ktoré predstavujú vrcholovú radu autofólií od popredných amerických výrobcov. Tieto autofólie sa vyznačujú vysokým solárnym odrazom min 58% a max 64%. Najvýkonejšia rada má dokonca absorbciu len 10%, čo je svetový unikát.